Hakkımızda

Firmamız, uzun yıllar boyunca toptan  perakende sektöründe, Doğu Anadolu Bölgelerinde varlığını sürdürmüştür.Marka ürünler ile sektöründe emin adımlarla ilerleyen Tunç Oyuncak, kaliteli ve sağlıklı ürün çeşidi ile aranan marka haline gelerek her geçen gün ürün yelpazesini genişletmiştir.

 

Kendini yenilemeyi ve büyümeyi hedef alan firmamız; tuncoyuncak.com’u kurarak Türkiye çapında daha çok kişiye ulaşmayı ve deneyimli ekibi ile kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.

 

Gülümseriz, Gülümsetiriz

Alışverişin başından sonuna kadar, yakın ilgimiz ve gülümseyen yüzümüzle yanınızda oluruz. Çünkü size keyif alacağınız bir alışveriş deneyimi yaşatmak ve yüzünüzdeki gülümsemeyi görmek bizim için her şeyden önemli.


Ulaşılabiliriz

En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunarız. Üstelik internet sitemizle ve sayısı her geçen gün artan ürünlerimizle hep yanınızdayız.

 

Bilgiliyiz

İhtiyaçlarınızı biliriz ve sizi anlarız. Yıllardır hem annelerden hem de uzmanlardan öğrendiğimiz çok değerli bilgileri, büyük bir istek ve açıklıkla sizlerle paylaşırız.

 

Pratiğiz

Sizin için en kullanışlı ve güvenli ürünleri sunarız. Bunun için dünyayı dolaşır ve çıkan her yeniliği yakından takip ederiz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor